POZnań

Mikołajki na basenach

Mikołajki na Termach Maltańskich  Foto: Mikołajki na Termach Maltańskich

Mikołajki na Termach Maltańskich Foto: Mikołajki na Termach MaltańskichSportowa rywalizacja mieszać się ma z radością związaną z nadchodzącymi Świętami. Tak ma być podczas spotkania gwiazdkowego dla dzieci na basenach Term Maltańskich.

Jest bardzo miłą i wieloletnią już tradycją Szkoły Pływania Fregata Swimming organizacja spotkań gwiazdkowych dla dzieci – mówi Norbert Lewandowski, jeden ze współorganizatorów – i choć to najprawdziwsze zawody sportowe, w trakcie których najmłodsi pływacy niekiedy po raz pierwszy w życiu rywalizują ze sobą, ma to być przede wszystkim czas zabawy.

Wszyscy biorący udział w imprezie będą mieli do pokonaniadystans 25 m. Na stracie pojawią się najmłodsze dzieci pływające jeszcze z przyborem, a także starsi pływacy, którzy całą długość basenu potrafią przepłynąć już stylem dowolnym, grzbietowym bądź klasycznym – dodaje Jarosław Władczyk ze szkoły Fregata – na końcu zawodów pojawi się św. Mikołaj, który rozda maluchom prezenty.

Podczas zawodów zawodów rozstrzygnięty zostanie również konkurs “Napisz list do św. Mikołaja”. Zwycięzców wylosuje sam św. Mikołaj.

Impreza odbędzie się na Termach Maltańskich dzisiaj od godziny 12:00.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz