K U L T U R A

Dom Lalki jeszcze na sprzedaż!

Dom Lalki  Foto: Teatr Nowy w Poznaniu

Dom Lalki Foto: Teatr Nowy w PoznaniuWraz z Teatrem Nowym im. Tadeusza Łomnickiego zapraszamy na drugą premierę spektaklu “Dom lalki” w reżyserii Michała Siegoczyńskiego. Spektakl ten inauguruje sezon teatralny 2012/2013 na scenach przy ulicy Dąbrowskiego.

Dla miłośników teatru mamy dobrą informację – są jeszcze bilety na sobotnie przedstawienie! Ze względu na bardzo duże zainteresowanie, teatr zwiększył pulę biletów na sobotnią premierę dostępnych w wolnej sprzedaży – wyjaśnia Ewa Górczyńska z Teatru Nowego – są one do nabycia w kasie Teatru w cenie 80,00 złotych.

Dom Lalki to projekt luźno powiązany ze sztuką Ibsena, w którym przyglądamy się życiu zamkniętej grupy ludzi. Przypominają oni nieco bohaterów Big Brothera. Są obserwowani przez kamery, zmuszeni do przebywania ze sobą non stop. Spektakl pokazywać będzie intrygi i szemrane interesy, którymi rządzi się życie celebrytów. Opowiadać będzie także o tym, jak ludzie radzą sobie w ekstremalnych sytuacjach.

Zobaczymy w nim Edytę Łukaszewską, Annę Mierzwę, występujących gościnnie Martynę Zarembę i Andrzeja Niemyta, Nikodema Kasprowicza, oraz Waldemara Szczepaniaka.

Całość wyreżyserował Michał Siegoczyński.

Zapraszamy do Teatru Nowego w piątek 14 września oraz w sobotę 15 września o godzinie 19:15. Właśnie na sobotni występ są jeszcze bilety, ale warto się pospieszyć!


Dramaturgia: Szymon Adamczak

Scenografia: Jan Kozikowski

Kostiumy: Grupa Mixer

Muzyka: Krzysztof Kaliski

Choreografia: Anna Piotrowska

Video: Zuzanna Pyda

Dom Lalki Foto: Teatr Nowy w Poznaniu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz