Sport

Puchar Polski – Sportowa sobota

Buty sportowe  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

W najbliższą sobotę Poznań ogarną piłkarskie emocje, a to za sprawą 1/16 Pucharu Polski. W Luboniu o godzinie 14:00  na stadionie przy ulicy Rzecznej Luboński KS FOGO podejmie Wisłę Kraków, a w Poznaniu o godzinie 17:30 Warta Poznań zmierzy się w “ogródku” z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Luboński KS FOGO – Wisła Kraków godzina 14:00

Bilety normalny w przedsprzedaży będzie po 20zł, a w dzień meczowy 30zł. Oprócz tego pojawią się bilety Prestige po 30zł w przedsprzedaży oraz po 40zł w dzień meczu. Posiadacze biletów Prestige otrzymują smycz oraz identyfikator. Ponadto bilety biorą udział w losowaniu umożliwiającym start w konkursie rzutów karnych w którym do wygrania będą 3 piłki z podpisami piłkarzy oraz szale klubowe. Na stadionie będzie można również nabyć program meczowy w cenie 10zł.

Warta Poznań – Podbeskidzie Bielsko – Biała godzina 17:30

Mecz odbędzie się przy Drodze Dębińskiej. Łączna liczba biletów to 2800. Ceny wejściówek w przedsprzedaży wynoszą 10 złotych (bilet normalny), 5 złotych (bilet ulgowy). W dniu meczu cena każdego biletu będzie wynosić 15 złotych. Do zakupu biletu ulgowego upoważnione są osoby, które nie ukończyły 18 roku życia, kobiety oraz osoby powyżej 65 roku życia.

Buty sportowe Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz