POZnań

Bańki mydlane nad Poznaniem!

Bańki mydlane  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Bańki mydlane Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr RychterRaz nie zawsze, dwa razy nie wciąż… ale zaczyna się robić już małą tradycją, że pod koniec maja nad Poznaniem unoszą się tysiące, a może setki tysięcy baniek mydlanych. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz spotykamy się na Starym Rynku. Zabawa zacznie się już o 11:00 w sobotę.

Tego właśnie dnia Poznań zamienia się w magicznie kolorową, bańkową stolicę Polski – cieszą organizatorzy ze Studenckiej Rady Miasta.

Ponieważ jest to Dzień Matki zachęcamy, by mamy przyprowadziły także swoje dzieci. Te na pewno będą zachwycone kolorowymi bańkami, ale też specjalnie z myślą o nich zorganizowany zostanie Kącik Malucha. Wystąpi w nim między innymi Teatr Blum.

Główną atrakcją będą bańki mydlane te malutkie i bardzo duże, ale ci, którzy przybędą na Stary Rynek będą mogli wziąć także udział w wielu konkursach. Atrakcji i niespodzianek ma być więcej.

Zaczynamy już o 11:00, a na godzinę 12:00, wraz z trykającymi się koziołkami, przewidujemy nieoficjalne bicie rekordu Polski w ilości osób jednocześnie puszczających bańki mydlane – zapraszają organizatorzy.

Zapraszamy wszystkich pozytywnie zakręconych na Stary Rynek w sobotę (26.05) od 11:00 do 14:00.

Bańki mydlane Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

1 komentarz

kliknij by dodać komentarz

  • Poznań sam w sobie jest ciekawym miastam a banki mydlane odbywają się co roku tak samo jak targ pracy w Łodz