Aglomeracja DLA STUDENTA POZnań

Potrzebni wolontariusze na Mistrzostwa Europy Kobiet w hokeju na trawie

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie -Finał kobiet - Niemcy - Holandia  Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Samorząd Studencki Akademii Wychowania Fizycznego na zlecenie Polskiego Związku Hokeja na Trawie, prowadzi nabór wolontariuszy, chcących zaangażować się w organizację Mistrzostw Europy Kobiet w hokeju. Będą oni będą pełnili rolę opiekunów reprezentacji. Wymagana dobra znajomość języka angielskiego (znajomość rosyjskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem), oraz dyspozycyjność w terminie 3 – 14 sierpnia.

Wolontariat to znakomity sposób zdobycie dodatkowych umiejętności, poznania ciekawych ludzi.

Zgłoszenia (CV) można przesyłać na maila russ@awf.poznan.pl. Dodatkowe Informacje można uzyskać także pod telefonem 793 485 583, do 28 lipca.

Mistrzostwa Europy w hokeju na trawie kobiet -to  turniej najlepszych, europejskich, kobiecych reprezentacji krajowych w hokeju na trawie, rozgrywany obecnie co 2 lata (od 2003). Po raz pierwszy o prymat na starym kontynencie walczono we Francji (w hali w Lille) w 1984 roku. Najwięcej tytułów mistrzowskich mają na swoim koncie Holenderki – siedem. Reprezentacja Polski na poznańskiej imprezie o puchar będzie walczyła po raz pierwszy.

III Halowe Mistrzostwa Świata w Hokeju Na Trawie -Finał kobiet - Niemcy - Holandia Foto: lepszyPOZNAN.pl / Piotr Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz