POZnań Stare Miasto

Flagi, flagi! Komu flagi?

Straż Miejksa i Miasto Poznań rozdaje flagi na Starym Rynku - 26.04.2011 r.  Foto: gsm Ania

OStraż Miejksa i Miasto Poznań rozdaje flagi na Starym Rynku - 26.04.2011 r. Foto: gsm Ania akcji przygotowanej przez miasto z okazji Dni Flagi już dzisiaj pisaliśmy. Wspominaliśmy także o tym, że dzisiaj i jutro będzie można na Starym Rynku otrzymać jedną z 5000 przygotowanych flag. Wydawało by się że taka ilość podzielona na dwa dni to i tak zbytek. Jak się okazuje nie.

Tuż przed godziną 10:00 zgodnie z zapowiedzią został ustawiony namiot Strażników Miejskich oraz Miasta Poznań, przy którym zjawiła się grupka chętnych… jak się później okazało zaplanowana na dzisiaj ilość 2.500 flag rozeszła się w mgnieniu oka.

Już przed godziną 12:00 trzeba było “zwijać namiot bo po prostu flag zabrakło. Oczywiście są także niezadowoleni, którzy flag nie otrzymali ale nikt nie spodziewał się takiego szturmu” dowiedzieliśmy się od Rafała Łopki z Biura Prasowego Urzędu Miasta. Kolejka w szczytowym momencie dochodziła do ulicy Paderewskiego. Jutro od godziny 10:00 rozdawana będzie kolejna partia 2.500 flag.

Więcej o tym co będzie się działo 2 maja można przeczytać tutaj

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz