Rataje

Berdychowo nadal jednokierunkowe

Zmiany na ulicy Berdychowo 8-18.02.2011 r.  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Google

Zmiany na ulicy Berdychowo 8-18.02.2011 r. Foto: LepszyPOZNAN.pl / GooglePrace na ulicy Berdychowo miały zakończyć się dzisiaj. Niestety plany te pokrzyżowały zbyt niskie temperatury. Roboty potrwają do poniedziałku 7 marca.

Przez tydzień zatem jeszcze zmieniona będzie organizacja ruchu w tym rejonie. Przypominamy zatem, że nie można wjechać na ulicę Berdychowo od ulicy Jana Pawła II. Choć są tam barierki i znaki, to zdarzają się kierowcy, którzy jadą pod prąd. Berdychowo jest ulicą jednokierunkową. Z lewego pasa można skręcić tylko w lewo w kierunku ronda Śródka. Prawy pas jest dla samochodów, które pojadą prosto w kierunku Galerii Malta, lub chcą skręcić w prawo w stronę ronda Rataje.

Wszystkie te utrudnienia związane są z pracami przygotowawczymi do budowy kolejnego odcinka drogi tymczasowej wzdłuż ulicy Jana Pawła II, biegnącego od skrzyżowania z ulicą Berdychowo w kierunku ul. Kórnickiej – przypomina Maja Zygmanowska z Aquanetu – droga tymczasowa jest budowana etapami wzdłuż ul. Jana Pawła II na odcinku od R. Śródka do ul. Kórnickiej i ma za zadanie przejąć ruch z ul. Jana Pawła II na czas prowadzonych w jezdni wykopów.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz