POZnań

Tramwaje i autobusy – są problemy

Ten samochód odmówił współpracy i blokował około 10:00 jeden z pasów ul Jana Pawła II  Foto: przemo

Na ulicy Głogowskiej wykoleiła się bimba – taką informację otrzymaliśmy około 7:30. Nie potwierdził tej informacji Nadzór Ruchu MPK. Jednak jak wynika z informacji które do nas docierają sytuacja w mieście jest zła.

Problemy z przejechaniem mają nie tylko autobusy, ale też bimby. Jak się okazuje problemem jest śnieg, który blokuje czasami zwrotnice.

Jak informuje około godziny 9:15 Jędrzej stoją tramwaje na ulicy Głogowskiej w stronę centrum Poznania. Autobusy natomiast są blokowane w korkach.

Przed godziną 10:00 nasz czytelnik informuje, że tory kolejowe na Dębcu przysypane jakby nic tamtedy nie jeździło, na stacji stoi pociąg, a przejazd jest otwarty. Kolega natomiast musiał wysiąść z pociągu na Górczynie. Czy Poznań nie przyjmuje pociągów?

Zasypana jest również Ławica. Odwołany został lot do Monachium, zawieszono wylot do Frankfurtu. Opóźniony jest też przylot samolotu z Warszawy, który powinien lądować o godzinie 8:25 spóźnił się 70 minut. Opóźniony też będzie jego powrót do stolicy. Wszystko wskazuje na to, że planowo wyleci natomiast samolot do Londynu (start planowany na 10:40).

Jeśli macie informacje lub zdjęcia z zaśnieżonej Aglomeracji Poznańskiej, można je przesyłać mailem news@lepszyPOZNAN.pl

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz