Aglomeracja

Wielka wymiana ciuchów – już dziś!

Babi Targ  Foto: BABILĄD / JBStankiewicz

Babi Targ Foto: BABILĄD / JBStankiewiczCo kobiety lubią najbardziej? Ciuchy. A co lubią bardziej niż ciuchy? Oryginalne ciuchy. Być może to stereotyp, który niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, ale popularność tej imprezy raczej jego potwierdzeniem. Jest ona skierowana do każdej dziewczyny, do każdej kobiety, która lubi oryginalne ciuchy, niepowtarzalną biżuterię, niebanalne dodatki – mówią organizatorki.

Każdy może zrobić przegląd swojej szafy i przynieść tutaj to, w czym już nie chodzi, by wymienić na inny, atrakcyjny ciuch. Wymieniać można ubrania, buty, wszelkie dodatki i gadżety. Jest tylko jedno ograniczenie: wszystko musi być czyste i w dobrym stanie.

Można będzie tutaj także przynieść na wymianę nie tylko ciuchy, ale również książki i płyty.

Zawsze warto ze sobą zabrać wieszaki, stojaki na ubrania lub coś innego, na czym będzie można wyeksponować to, co przyniesiecie. Może to być na przykład składana suszarka, która doskonale się do tego nadaje. Organizatorzy mają pewną ilość takiego sprzętu, lecz ich wypożyczenie jest płatne.

Na Babim Targu ze swoim stoiskiem pojawi się Fundacja dla Zwierząt Animalia, która ma w tej chwili pod swoją opieką 32 koty oraz 50 psów. Każda złotówka, którą się Państwo z nami podzielą, kupując rzeczy z naszego stoiska, będzie miała konkretne przełożenie na karmę, leki lub inne pilne potrzeby zwierzaków pod naszą opieką – wyjaśniają zapraszając do współpracy wolontariusze fundacji.

Babi Targ odbędzie się dzisiaj (26.06)  w Galerii Pestka od godziny 16:00 do 19:30.

Wstęp na imprezę:

5 zł – dla osób, które nie przynoszą własnych rzeczy na wymianę/sprzedaż

10 zł – dla osób, które przynoszą własne ubrania na wymianę/sprzedaż i rozkładają własne stoisko

Po raz pierwszy też wprowadzamy dodatkową opłatę za “nadbagaż”. Chcemy uniknąć sytuacji, gdy ilość miejsca zabrana przez jedną osobę uniemożliwia rozlokowanie się kolejnym dwóm. 1 duża walizka/torba/karton/stojak ciuchów jest w cenie biletu za 10zł, wniesienie każdych kolejnych walizek/stojaków/wieszaków kosztuje kolejne 5 zł.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz