K U L T U R A

Tylko raz – Coldplay Live 2012

Coldplay Live 2012 zabrzmi w Poznaniu tylko w jedną, wyjątkową noc na ekranie Cinema City. We wtorek 13 listopada o 20:00 w wybranych kinach w 50 krajach będzie można zobaczyć i usłyszeć jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych wszech czasów.

Chris Martin z zespołu Coldplay powiedział o filmie: „Trasa Mylo Xyloto była najbardziej zabawna, jaką kiedykolwiek mieliśmy jako zespół. Bardzo nakręcała od samego początku; częściowo ponieważ byliśmy dumni z muzyki, fluorescencyjnych opasek, efektów pirotechnicznych, laserów i całej tej otoczki, ale głównie ponieważ była tam niesamowita publiczność dla której graliśmy. Przez lata, ten tłum stał się coraz bardziej częścią naszych koncertów. Oni są głośni, różnorodni, pełni ducha, i sprawiają, że nasze piosenki są o wiele lepsze niż w naszym, samodzielnym wykonaniu. Chcemy spróbować “zabutelkować” to niesamowite uczucie, które nam dają, stąd tez nasz film.”

Coldplay 2012

Coldplay Live 2012 stanowi filmową dokumentację światowej trasy koncertowej zespołu promującej album Mylo Xyloto. Reżyserem filmu jest Paul Dugdale, odpowiedzialny za realizację takich nagrań koncertowych, jak Live at the Royal Albert Hall Adele czy World’s On Fire The Prodigy.

Bilety na koncert można kupić przez internet (bez możliwości rezerwacji miejsc) lub w kasach kin Cinema City w cenie 20 zł

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz