Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Zielone czy białe? Korzystajcie z szparagowego sezonu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 25 KWIETNIA
Maltanka będzie kursowała codziennie!
Bieg Krokodyla
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 24 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 23 KWIETNIA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 22 KWIETNIA
15 lat Męskiego Grania
Remont na ul. Hetmańskiej – utrudnienia dla pasażerów i kierowców
I po wyborach
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
tramwaj
5
inne linie z przystanku:
3
,
5
,
13
,
15
,
15
,
16
,
201
,
202
,
przystanek Pl. Bernardyński
Kierunek: Górczyn PKM
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
36 50
06 20 34 44 49
04 14 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 34 49
04 19 34 49
04 19 34 49
04 19 34 49
04 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 49 59
09 19 29 39 48G 58
18 38 58
18 38 58
18 38 58
18 38
Zawady
Rondo Śródka
Baraniaka
Kórnicka
Rondo Rataje
Rondo Rataje n/ż
Wioślarska n/ż
Os. Piastowskie
Os. Rzeczypospolitej
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Starołęka Mała
Bystra
Starołęka PKM
Starołęka PKM
Bystra
Starołęka Mała
Rondo Starołęka
Głogowska/Hetmańska
Kolejowa
Traugutta
Rolna
Hetmańska Wiadukt
Rondo Starołęka
Rondo Starołęka
Os. Rzeczypospolitej
Os. Piastowskie
Wioślarska n/ż
Rondo Rataje n/ż
Rondo Rataje
Kórnicka
Franowo
Szwajcarska
Szwedzka
Piaśnicka/Kurlandzka
Piaśnicka Rynek
Os. Lecha
Os. Tysiąclecia
Łacina
Polanka
Kórnicka
Kórnicka n/ż
Politechnika n/ż
Most Św. Rocha n/ż
Pl. Bernardyński
1 - Wrocławska
2 - Aleje Marcinkowskiego
3 - 27 Grudnia
4 - Gwarna
5 - Zamek
7 - Uniwersytet Ekonomiczny n/ż
8 - Poznań Główny n/ż
9 - Poznań Główny
11 - Dworzec Zachodni
13 - Park Wilsona n/ż
14 - Rynek Łazarski n/ż
16 - Głogowska/Hetmańska n/ż
18 - Rondo Starołęka
20 - Hetmańska Wiadukt
22 - Rolna
24 - Traugutta
26 - Kolejowa
28 - Głogowska/Hetmańska
30 - Krauthofera n/ż
32 - Sielska n/ż
33 - Górczyn PKM
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911