autobus 1 | inne linie z przystanku: 1, 2, 3, 9, 10, 11, 19, 215, | |||||||
przystanek Kosińskiego n/ż | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 38 56 13 28 43 58 07 13 28 44 59 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 43 58 13 28 44 59 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 57S 05 24 32 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 12 24 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 12 24 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 27 57 27 57 27 57 27 57 15 27 56 23 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 12 24 | Budziszyńska Budziszyńska Rondo Skubiszewskiego Węgorka Stadion Miejski Drzewieckiego Grochowska Ostroroga Rondo Nowaka-Jeziorańskiego Arena Arciszewskiego Głogowska/Hetmańska Głogowska/Hetmańska n/ż Rynek Łazarski n/ż Park Wilsona n/ż Dworzec Zachodni n/ż Poznań Główny Wierzbięcice Św. Czesława n/ż Rynek Wildecki n/ż Kosińskiego n/ż 1 - Pamiątkowa n/ż 2 - Traugutta 4 - Rolna 6 - Hetmańska Wiadukt 7 - Rondo Starołęka 9 - Rondo Starołęka 11 - Starołęka Mała 13 - Bystra 15 - Starołęka PKM 17 - Rondo Starołęka 19 - Rondo Żegrze 20 - Unii Lubelskiej 21 - Tadeuszak 22 - Rondo Żegrze 23 - Żegrze I 24 - Żegrze II 25 - Żegrze III 26 - Os. Czecha 28 - Piaśnicka Rynek 29 - Piaśnicka/Kurlandzka 30 - Szwedzka 31 - Szwajcarska 32 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy