Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
Komunikacja w Wielkanoc 2024
Wielkopolskie derby dla Piły, Energetyk poza play-offem
Emocjonujący mecz i wygrana Enei Energetyka w tie-breaku
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 19 MARCA
Nowe centrum senioralne!
Nowe atrakcje turystyczne wokół Poznania
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 29 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 28 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 27 MARCA
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 26 MARCA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
811
inne linie z przystanku:
156
,
186
,
219
,
258
,
801
,
802
,
803
,
804
,
811
,
812
,
813
,
821
,
833
,
834
,
przystanek Bużańska n/ż
Kierunek: Lusówko/Kościół
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33A D
03A
14A 49T
24A W
58#
28T
08W
14
29A E
50W
35W
35
25T 45
03A T 33C 53T
38C
38C
03A
18A 33T
5
7
9
10
13
14
16
18
20
21
23
45A
37A
32A
13A T 55
00
12A
10A
17A
12A
32A C
21C
5
7
9
10
13
14
16
18
20
21
23
45
37
32
13T 55
00T
12
10
17
12
32C
21C
Ogrody n/ż
Bużańska n/ż
1 - Przelot n/ż
2 - Pilotów n/ż
3 - Tatrzańska n/ż
4 - Kołobrzeska n/ż
5 - Smochowice n/ż
6 - Leśnowolska n/ż
8 - Wichrowa
10 - Baranowo/Przemysława n/ż
11 - Przeźmierowo/Wiadukt n/ż
12 - Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
14 - Swadzim/Auchan
16 - Swadzim/Wiadukt n/ż
17 - Swadzim/Kładka n/ż
19 - Sady/Wiadukt n/ż
21 - Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
22 - Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
23 - Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
25 - Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
27 - Tarnowo Pdg/Centrum
28 - Tarnowo Pdg/Nowa
29 - Tarnowo Pdg/Poznańska Szkoła
30 - Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż
33 - Rumianek/Nowa I n/ż
34 - Rumianek/Nowa II n/ż
35 - Rumianek/Szkolna n/ż
36 - Rumianek/Świetlica n/ż
39 - Jankowice/Pętla
41 - Jankowice/Pałac n/ż
43 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
45 - Ceradz Kościelny/Kościół
47 - Ceradz Kościelny/Jankowicka n/ż
49 - Jankowice/Pałac n/ż
51 - Jankowice/Pętla
53 - Lusówko/Grabowa n/ż
54 - Lusówko/Dopiewska
55 - Lusówko/Kościół n/ż
56 - Sierosław/Działki
57 - Sierosław/Prosta n/ż
58 - Sierosław/Kasztanowa n/ż
59 - Sierosław/Dworska n/ż
60 - Lusówko/Kościół
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
891
893
901
902
904
905
907
911