autobus 603 | inne linie z przystanku: 602, 603, 651, 690, | |||||||
przystanek Luboń/Lasek n/ż | Kierunek: Garbary PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 32 12 42 12 32 52 02S 12 35 12 42 18 48 18 48 18 45 15 45 15 45 02 22 45 02 28 48 15 45 15 45 15 45 15 55 35 15 15 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 13 55 33 13 53 33 13 53 28 08 43 23 03 43 23 03 43 23 58 38 13 02 37 17 55 35 15 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 | 13 55 33 13 53 33 13 53 28 08 43 23 03 43 23 03 43 23 58 38 13 02 37 17 55 35 | Łęczyca/Dworcowa Luboń/Lasek n/ż 1 - Luboń/Rutkiewicz 2 - Luboń/Park Siewcy 3 - Luboń/Ratajskiego 6 - Luboń/Zespół Szkół 7 - Luboń/Dębiecka n/ż 10 - Os. Dębina 12 - Azaliowa n/ż 13 - Łozowa n/ż 14 - Malinowa n/ż 15 - Dolna Wilda n/ż 16 - Piastowska n/ż 17 - Dębina n/ż 18 - Hetmańska Wiadukt 19 - Droga Dębińska n/ż 20 - Bielniki n/ż 22 - AWF 23 - Most Św. Rocha 25 - Mostowa n/ż 26 - Wielka n/ż 28 - Małe Garbary 30 - Garbary PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy