autobus 431 | inne linie z przystanku: 154, 220, 431, 432, 435, | |||||||
przystanek Ługańska n/ż | Kierunek: Kleszczewo/Park | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 13 14 15 16 17 18 21 22 | 13 09P 49 29E 32 54P 57 51P 31P 11 51E 33 13P 42 12 | 5 8 10 13 18 20 | 28 19P 41 41 54P 19 | 6 12 18 | 04 56 34P | Rondo Rataje Rondo Rataje Os. Jagiellońskie n/ż Os. Lecha I Torowa Wiadukt n/ż Ługańska n/ż 1 - Wieprawska n/ż 2 - Szczepankowo n/ż 3 - Porzeczkowa n/ż 4 - Oliwkowa n/ż 5 - Gospodarska 6 - Przyjemna n/ż 8 - Tulce/Przylesie 9 - Tulce/Szkoła 10 - Tulce/Leśna 12 - Tulce/Kościół 13 - Tulce/Zadęby n/ż 16 - Tulce/Krańcowa n/ż 19 - Szewce/Orzechowa 22 - Tulce/Krańcowa n/ż 23 - Gowarzewo/Jesienna n/ż 23 - Gowarzewo/Al. Kasztanowa n/ż 24 - Gowarzewo/Czereśniowa n/ż 25 - Gowarzewo/Akacjowa 26 - Gowarzewo/OSP n/ż 27 - Gowarzewo/Kaplica n/ż 28 - Gowarzewo/Akacjowa 30 - Tanibórz/Wschód n/ż 31 - Trzek/Topolowa n/ż 33 - Kleszczewo/Szkoła I 34 - Kleszczewo/Węzeł 34 - Kleszczewo/Park | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy