autobus 397 | inne linie z przystanku: 252, 348, 397, | |||||||
przystanek Promnice/Północna n/ż | Kierunek: Trzaskowo/Wieś | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 15 16 17 | 25B 53K 23T 42 15P 44K 33K 58B 15J | Biedrusko/Park n/ż Promnice/Północna n/ż 1 - Promnice/Północna 2 - Promnice/Klub Iskra n/ż 3 - Promnice/Klonowa 4 - Promnice/Klub Iskra n/ż 5 - Promnice/Sosnowa n/ż 6 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż 7 - Bolechowo-Os./Szkoła n/ż 8 - Bolechowo-Os./PKM 11 - Bolechowo/Pałac n/ż 12 - Bolechowo/Kręta n/ż 15 - Trzaskowo/Wieś 18 - Potasze/Jodłowa 21 - Trzaskowo/Wieś | ||||||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy