Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Facebook
Instagram
Twitter
IV Międzynarodowy Festiwal Teatrów Tańca: „Granice natury – granice kultury”
Punkt nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej – zmiany w szpitalu
60 lat hotelu Merkury z historycznym menu w restauracji
Koniec Ery Dawida Szulczka w Warcie Poznań
Weekend z Maltanką
Wraca Scena nad Rusałką
Jak skutecznie nauczyć się języka obcego?
Lotnisko w Krzesinach zaprasza na swoje urodziny
Najlepsze książki o Poznaniu!
KALENDARIUM POZNAŃSKIE – 21 KWIETNIA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
Aglomeracja
POZnań
K U L T U R A
Lifestyle
Sport
smaczneGO
DLA STUDENTA
autobus
312
inne linie z przystanku:
252
,
312
,
312
,
341
,
342
,
348
,
przystanek Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
Kierunek: Rondo Śródka
Dni robocze
Soboty
Niedziele i święta
Przystanki
14
15
22
43S
18S
48S
Promnice/Północna n/ż
Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
1 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
2 - Bolechowo-Os./Zespół Szkół
3 - Bolechowo-Os./Kasztanowa n/ż
4 - Bolechowo-Os./Fabryka Autobusów n/ż
5 - Bolechowo-Os./Wojska Polskiego n/ż
6 - Bolechowo-Os./Szkoła n/ż
8 - Bolechowo/Poligonowa n/ż
9 - Bolechowo/Przejazd n/ż
11 - Owińska/Ks. Piotrowskiego n/ż
12 - Owińska/Lipowa n/ż
14 - Owińska/PKM n/ż
16 - Owińska/Parkowa n/ż
17 - Owińska/Gospodarstwo Ogrodnicze n/ż
18 - Miękowo/Kolejowa n/ż
19 - Miękowo/Ogrodowa n/ż
20 - Miękowo/Słowackiego n/ż
21 - Czerwonak/Elewator n/ż
22 - Czerwonak/Os. Przylesie PKM n/ż
23 - Czerwonak/Kręta n/ż
24 - Czerwonak/PKM n/ż
24 - Czerwonak/Szkolna
26 - Czerwonak/Szkolna n/ż
28 - Czerwonak/Żurawia n/ż
30 - Czerwonak/Gajowa n/ż
32 - Czerwonak/Zdroje
34 - Czerwonak/Gajowa n/ż
36 - Czerwonak/Urząd Gminy n/ż
38 - Czerwonak/Szkolna n/ż
40 - Czerwonak/Zalesie n/ż
41 - Czerwonak/Błękitna
42 - Czerwonak/Cmentarz
43 - Czerwonak/Św. Wojciecha n/ż
44 - Koziegłowy/Os. Leśne
45 - Koziegłowy/Pływalnia n/ż
46 - Koziegłowy/Szkoła
47 - Koziegłowy/Żołnierzy Niezłomnych n/ż
49 - Karolin PKM n/ż
49 - Czerwonacka n/ż
50 - Gdyńska n/ż
52 - Bałtycka n/ż
53 - Główna
54 - Rynek Wschodni n/ż
55 - Studzienna n/ż
56 - Koronkarska n/ż
57 - Zawady n/ż
59 - Rondo Śródka
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min.
Tramwaje
1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Autobusy
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911
Komunikacja nocna
201
202
211
212
213
214
215
218
219
221
222
223
224
227
250
252
253
257
258
Autobusy w aglomeracji
312
320
321
322
323
341
342
348
388
392
394
396
397
416
425
431
432
435
501
503
511
512
527
560
602
603
610
611
614
616
651
690
701
702
703
704
705
707
710
716
727
729
801
802
803
804
811
812
813
821
832
833
834
835
836
837
882
886
889
891
893
901
902
904
905
907
911