autobus 193 | inne linie z przystanku: 193, | |||||||
przystanek Witosa Wiadukt | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 18 33 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 49 04 19 34 51 06 21 36 51 06 21 36 51 06 21 36 49 04 19 34 49 04 19 34 49 09 29 49 09 29 49 09J 29J | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 13S 33S 54S 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 34 54 14 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 09 29 49 14 34 54 14 34 54 14 30 49 09 29 49 09 29 49 09J 29J | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 14# 34# 54# 14# 34# 54# 14# 30# 49# 09# 29# 49# 09# 29# 49# 09Z 29Z | Os. Sobieskiego Os. Sobieskiego Komisariat n/ż Wiedeńska Os. Marysieńki Wieża RTV Os. Jagiełły Os. Chrobrego Suszki Włościańska Piątkowska Trójpole Os. Winiary Witosa Wiadukt 1 - Witosa Kładka 2 - Wojska Polskiego 4 - Niestachowska n/ż 5 - Żeromskiego 6 - Żeromskiego 8 - Ogrody 10 - Szpitalna 11 - Swoboda 13 - Bułgarska/Polska n/ż 14 - Kolorowa 16 - Bułgarska/Polska n/ż 17 - Ognik 18 - Rycerska 19 - Marszałkowska 21 - Stadion Miejski 22 - Węgorka n/ż 24 - Rondo Skubiszewskiego 26 - Jawornicka 27 - Os. Kopernika 28 - Trębacka 29 - Ściegiennego 31 - Kordeckiego 32 - Częstochowska n/ż 34 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy