tramwaj 18 | inne linie z przystanku: 2, 2, 6, 9, 10, 12, 14, 18, | |||||||
przystanek AWF | Kierunek: Franowo | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 05 19 33 48 03 18 33 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 39S 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 54 04 14 24 34 44 50 01 07S 19 39 46S 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 05 S 22 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 05 S 22 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 14 44 14 44 14 38 58 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 05 S 22 | Ogrody Żeromskiego Polna Rynek Jeżycki Most Teatralny Rondo Kaponiera Most Dworcowy Poznań Główny Wierzbięcice Półwiejska AWF 2 - Serafitek 3 - Rondo Rataje 4 - Rondo Rataje 5 - Wioślarska 6 - Os. Piastowskie 7 - Os. Rzeczypospolitej 8 - Rondo Starołęka 9 - Rondo Starołęka 10 - Starołęka Mała 11 - Bystra 12 - Starołęka PKM 13 - Starołęka PKM 14 - Bystra 15 - Starołęka Mała 16 - Rondo Starołęka 17 - Rondo Starołęka 18 - Os. Rzeczypospolitej 19 - Os. Piastowskie 20 - Wioślarska 21 - Rondo Rataje 22 - Rondo Rataje 23 - Kórnicka 24 - Kórnicka 25 - Polanka 26 - Łacina 27 - Os. Tysiąclecia 28 - Os. Lecha 30 - Piaśnicka Rynek 31 - Piaśnicka/Kurlandzka 32 - Szwedzka 33 - Szwajcarska 34 - Franowo | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy