autobus 185 | inne linie z przystanku: 173, 185, 227, 312, 320, 321, 323, 341, 342, | |||||||
przystanek Rynek Wschodni n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 11 44 04 24 45 05 25 45 06 26 46 06 26 46 05 25 45 05 25 45 05 25 45 06 26 46 06 26 46 06 26 47 04 27 47 04 27 47 04 27 47 05 25 45 05 25 45 02 22 41 01 21 41 01 21 41 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 41 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 04 24 44 04 24 44 04 21 41 01 21 41 01 21 41 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 04 24 44 04 24 44 04 24 44 04 24 44 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 05 25 45 04 24 44 04 24 44 04 21 41 01 21 41 01 21 41 | Rondo Śródka Rondo Śródka n/ż Zawady n/ż Koronkarska n/ż Studzienna n/ż Rynek Wschodni n/ż 2 - Główna n/ż 4 - Bałtycka n/ż 6 - Chemiczna n/ż 8 - Wilczak/Serbska 9 - Serbska 10 - Rondo Solidarności n/ż 11 - Os. Kosmonautów n/ż 12 - Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 13 - Estońska n/ż 14 - Umultowska n/ż 15 - Sarmacka n/ż 17 - Stoińskiego 18 - Kurpińskiego 19 - Wojciechowskiego 20 - Os. Chrobrego n/ż 21 - Os. Jagiełły n/ż 22 - Wieża RTV n/ż 23 - Os. Zygmunta Starego n/ż 24 - Szymanowskiego n/ż 25 - Szeligowskiego n/ż 26 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy