autobus 182 | inne linie z przystanku: 169, 171, 178, 182, 185, 218, | |||||||
przystanek Os. Wichrowe Wzgórze n/ż | Kierunek: Górczyn PKM | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 41 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 04 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 17 32 46 01 16 31 46 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 00 15 30 45 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 33 08 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 03 23 43 | Os. Wichrowe Wzgórze n/ż 1 - Os. Kosmonautów n/ż 2 - Rondo Solidarności n/ż 4 - Os. Pod Lipami n/ż 5 - Os. Przyjaźni n/ż 6 - Ozimina n/ż 7 - Słowiańska 9 - Os. Słowiańskie 10 - Maczka 11 - Śląska n/ż 12 - Uniwersytet Przyrodniczy n/ż 13 - Wojska Polskiego 15 - Niestachowska n/ż 16 - Żeromskiego 17 - Żeromskiego n/ż 19 - Ogrody n/ż 21 - Szpitalna 23 - Brzask n/ż 25 - Marcelińska 26 - Grochowska 28 - Promienista 30 - Arciszewskiego 31 - Palacza 33 - Kordeckiego n/ż 34 - Częstochowska n/ż 36 - Górczyn PKM | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy