autobus 182 | inne linie z przystanku: 164, 179, 182, | |||||||
przystanek Kordeckiego | Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 45 05 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 55 10 25 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 46 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 18 38 58 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 40 00 20 46 | Górczyn PKM Częstochowska n/ż Kordeckiego 1 - Palacza 2 - Arciszewskiego 3 - Promienista 5 - Grochowska 7 - Marcelińska 8 - Brzask 10 - Szpitalna 13 - Ogrody 14 - Żeromskiego 15 - Żeromskiego 16 - Niestachowska n/ż 18 - Wojska Polskiego 19 - Uniwersytet Przyrodniczy 20 - Śląska 22 - Maczka 23 - Os. Słowiańskie 24 - Słowiańska 25 - Słowiańska 26 - Ozimina 27 - Os. Przyjaźni 29 - Os. Pod Lipami 30 - Rondo Solidarności 31 - Os. Kosmonautów 32 - Os. Wichrowe Wzgórze | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy