autobus 174 | inne linie z przystanku: 174, 191, 218, | |||||||
przystanek Stoińskiego n/ż | Kierunek: Os. Sobieskiego | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 42 58 13 25 42 59 17 32 47 02 17 34 49 04 19 34 49 04 19 32 47 02 17 32 47 02 17 32 47 02 18 35 50 05 20 35 50 05 20 36 52 08 24 39 54 09 24 39 54 09 24 39 54 08 20 33 47 02 17 32 59 19 37 55 14 34 54 14 34 54 14 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 06 33 53 15 35 55 15 35 55 15 35 55 15 35 55 16 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 15 34 54 15 35 55 15 34 54 14 34 54 14 34 54 14 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 35 55 15 35 55 16 37 57 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 16 36 56 15 34 54 15 35 55 15 34 54 14 34 54 14 34 54 14 | Unii Lubelskiej Falista n/ż Obodrzycka n/ż Sarbinowska n/ż Os. Orła Białego II n/ż Os. Stare Żegrze n/ż Os. Armii Krajowej n/ż Os. Bohaterów II Wojny Światowej n/ż Os. Rzeczypospolitej n/ż Os. Piastowskie n/ż Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF Most Św. Rocha Mostowa n/ż Wielka n/ż Małe Garbary Garbary PKM n/ż Winogrady n/ż Wilczak n/ż Wilczak Wójtowska Os. Pod Lipami n/ż Rondo Solidarności Połabska n/ż Wiktoria n/ż Umultowska n/ż Umultowska n/ż Sarmacka n/ż Stoińskiego n/ż 1 - Strugarka n/ż 2 - Os. Batorego Pływalnia n/ż 3 - Os. Batorego n/ż 4 - Opieńskiego n/ż 5 - Szymanowskiego n/ż 6 - Os. Sobieskiego 7 - Os. Sobieskiego | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy