autobus 169 | inne linie z przystanku: 169, 174, 185, 190, 191, 193, 198, 348, | |||||||
przystanek Os. Sobieskiego | Kierunek: Os. Kopernika | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 47A 00A 17A 32A 47A 02 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32A 47A 02A 17A 32 47A 11A 31 51A 58R 11A 31A 51A 11 31 51 11R | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 55 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 38R 51 11 31 51 11 31 51 11R | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 | 51 11 31 51 11 31 51 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 30 50 10 31 51 11 31 51 11 31 51 11 31 38R 51 11 31 51 11 31 38R 51 11R | Os. Sobieskiego 1 - Szeligowskiego n/ż 2 - Szymanowskiego 3 - Os. Zygmunta Starego 5 - Wieża RTV 6 - Os. Jagiełły 7 - Os. Chrobrego 8 - Wojciechowskiego 9 - Kurpińskiego 9 - Kurpińskiego 11 - Stoińskiego 12 - Kupały 13 - Os. Łokietka 14 - Naramowice 17 - Os. Wichrowe Wzgórze 18 - Os. Kosmonautów 19 - Rondo Solidarności 21 - Os. Pod Lipami 22 - Os. Przyjaźni 23 - Ozimina 25 - Słowiańska 26 - Urbanowska n/ż 27 - Przepadek n/ż 28 - Urząd Marszałkowski 30 - Libelta 32 - Zamek 33 - Rondo Kaponiera 35 - Bałtyk 37 - Szylinga 38 - Polna Szpital 40 - Bukowska 42 - Opalenicka 43 - Szamotulska 45 - Marcelińska 46 - Grochowska 48 - Promienista 49 - Tęczowa 51 - Ściegiennego 52 - Trębacka 53 - Os. Kopernika | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy