autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 178, 832, 907, | |||||||
przystanek Łęgowskiego n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 56 23 44 16 46 17 48 20 50 19 48 18 51 21 51 23 53 23 50 16 48 18 48 18 48 18 48 15 51 26 56 28 54 24 54 24 54 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 45 14 40 10 40 10 40 12 42 14 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 13 42 12 42 12 42 12 42 17 52 | 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 10 40 12 42 14 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 15 45 13 42 12 42 12 42 12 42 17 52 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż Rubież n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż Stoińskiego Kurpińskiego Os. Śmiałego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Os. Marysieńki n/ż Wiedeńska n/ż Mateckiego Łęgowskiego n/ż 1 - Łęgowskiego Wiadukt n/ż 2 - Szarych Szeregów I n/ż 3 - Szarych Szeregów 4 - Białczańska n/ż 5 - Synów Pułku n/ż 6 - Sucholeska n/ż 7 - Strzeszyn PKM n/ż 9 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 10 - Stary Strzeszyn | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy