autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 178, | |||||||
przystanek Łęgowskiego Wiadukt n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 57 24 45 17 47 18 49 21 51 20 49 19 52 22 52 24 54 24 51 17 49 19 49 19 49 19 49 16 52 27 57 29 55 25 55 25 55 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 16 46 15 41 11 41 11 41 13 43 15 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 14 43 13 43 13 43 13 43 18 53 | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 15 41 11 41 11 41 13 43 15 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 16 46 14 43 13 43 13 43 13 43 18 53 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż Rubież n/ż Naramowice n/ż Os. Łokietka n/ż Kupały n/ż Łużycka n/ż Stoińskiego Kurpińskiego Os. Śmiałego n/ż Szymanowskiego n/ż Os. Zygmunta Starego n/ż Os. Marysieńki n/ż Wiedeńska n/ż Mateckiego Łęgowskiego n/ż Łęgowskiego Wiadukt n/ż 1 - Szarych Szeregów I n/ż 2 - Szarych Szeregów 3 - Białczańska n/ż 4 - Synów Pułku n/ż 5 - Sucholeska n/ż 6 - Strzeszyn PKM n/ż 8 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 9 - Stary Strzeszyn | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy