autobus 146 | inne linie z przystanku: 146, 167, 214, 224, 911, | |||||||
przystanek Bronisza n/ż | Kierunek: Stary Strzeszyn | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 39 06 25 55 25 55 25 57 27 57 27 57 30 00 30 00 30 00 27 53 23 53 23 53 23 53 23 53 30 05 35 07 37 07 37 07 37 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 58 27 56 22 52 22 52 22 54 24 54 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 24 54 24 54 24 55 25 00 35 | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 52 22 54 24 54 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 25 55 24 54 24 54 24 55 25 00 35 | Boranta Bogusława n/ż Bronisza n/ż 1 - Rubież n/ż 3 - Naramowice n/ż 4 - Os. Łokietka n/ż 5 - Kupały n/ż 6 - Łużycka n/ż 7 - Stoińskiego 8 - Kurpińskiego 9 - Os. Śmiałego n/ż 11 - Szymanowskiego n/ż 12 - Os. Zygmunta Starego n/ż 13 - Os. Marysieńki n/ż 14 - Wiedeńska n/ż 16 - Mateckiego 17 - Łęgowskiego n/ż 18 - Łęgowskiego Wiadukt n/ż 19 - Szarych Szeregów I n/ż 20 - Szarych Szeregów 21 - Białczańska n/ż 22 - Synów Pułku n/ż 23 - Sucholeska n/ż 24 - Strzeszyn PKM n/ż 26 - Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż 27 - Stary Strzeszyn | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy