tramwaj 13 | inne linie z przystanku: 1, 2, 2, 3, 5, 5, 6, 6, 7, 7, 11, 11, 12, 13, 14, | |||||||
przystanek Starołęka Mała | Kierunek: Budziszyńska | |||||||
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |||||
4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 19 29 39 48 02 16 29 44 59 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 44 59 14 29 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 30 40 50 00 10 20 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 | 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 23 39 55 13 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | 46 06 36 06 36 06 36 06 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 52 12 32 | Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała 1 - Rondo Starołęka 2 - Rondo Starołęka 3 - Os. Rzeczypospolitej 5 - Os. Piastowskie 6 - Wioślarska 7 - Rondo Rataje 8 - Rondo Rataje 9 - Kórnicka 10 - Kórnicka 11 - Politechnika 12 - Most Św. Rocha 13 - Pl. Bernardyński 14 - Wrocławska 15 - Aleje Marcinkowskiego 16 - 27 Grudnia 17 - Gwarna 18 - Zamek 20 - Rondo Kaponiera 21 - Głogowska/Hetmańska 23 - Rynek Łazarski 25 - Park Wilsona 27 - Dworzec Zachodni 29 - Most Dworcowy 31 - Bałtyk 33 - Matejki 34 - Wojskowa 36 - Rondo Nowaka-Jeziorańskiego 37 - Ostroroga 38 - Grochowska 39 - Drzewieckiego 40 - Stadion Miejski 41 - Węgorka 42 - Rondo Skubiszewskiego 43 - Budziszyńska 43 - Budziszyńska | ||
Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | ||||||||
Autobusy
Komunikacja nocna
Autobusy w aglomeracji