|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
tramwaj
12
| inne linie z przystanku: 2, 6, 9, 10, 10, 12, 14, 15, 18, 19, | |
|
przystanek AWF | Kierunek: Os. Sobieskiego |
|
|
|
|
Dni robocze | Soboty | Niedziele i święta | Przystanki | |
| | |
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 29 39 49 04 18 33 48 03 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 33 48 03 18 27 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 38 48 58 08 18 28 40 00 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39
| 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 31 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39
| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
| 44 04 34 04 34 04 34 04 34 04 17 37 57 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39 59 19 39
| Starołęka PKM Bystra Starołęka Mała Rondo Starołęka Głogowska/Hetmańska Kolejowa Traugutta Rolna Hetmańska Wiadukt Rondo Starołęka Rondo Starołęka Os. Rzeczypospolitej Os. Piastowskie Wioślarska n/ż Rondo Rataje n/ż Rondo Rataje Kórnicka Kórnicka Polanka Łacina Os. Tysiąclecia Os. Lecha Piaśnicka Rynek Piaśnicka/Kurlandzka Szwedzka Szwajcarska Franowo Franowo Szwajcarska Szwedzka Piaśnicka/Kurlandzka Piaśnicka Rynek Os. Lecha Os. Tysiąclecia Łacina Polanka Kórnicka Kórnicka Rondo Rataje Rondo Rataje n/ż Serafitek n/ż AWF 1 - Półwiejska 3 - Wierzbięcice 4 - Poznań Główny 6 - Dworzec Zachodni 8 - Głogowska/Hetmańska n/ż 10 - Rynek Łazarski n/ż 12 - Park Wilsona n/ż 14 - Dworzec Zachodni 16 - Rondo Kaponiera 17 - Most Teatralny 20 - Słowiańska 21 - Aleje Solidarności 22 - Lechicka Poznań Plaza 23 - Kurpińskiego 25 - Szymanowskiego 26 - Os. Sobieskiego
| |
| Tolerancja: Przyspieszenie 1 min., Opóźnienie 3 min. | |
| | |
| | |