Aglomeracja

DOCENIĆ WOLONTARIUSZY

panorama people  Foto: sxc

Jeżeli znacie osoby, które bezinteresownie pracują na rzecz innych warto być może zgłosić je do konkursu Poznański Wolontariusz Roku. Miasto Poznań po raz kolejny organizuje konkurs, którego celem jest uhonorowanie dobroczynnej, społecznej działalności osób, które bez względu na wiek, wykształcenie, stan zdrowia, pracują nieodpłatnie na rzecz mieszkańców miasta.

panorama people Foto: sxc
Swoje kandydatury zgłaszać mogą zarówno osoby indywidualne jak i instytucje publiczne, związki i stowarzyszenia, fundacje oraz przedsiębiorstwa. Wszyscy, którzy doświadczyli bezinteresownej, dobroczynnej, społecznej pomocy osoby indywidualnej lub organizacji. Zgłoszenia w kategoriach młodzieżowej, indywidualnej, zespołowej oraz sportowej można nadsyłać do 15 listopada.

Kupony konkursowe lub pisemne zgłoszenia zgodne z wymogami regulaminu należy przesyłać lub składać osobiście w siedzibie Urzędu Miasta Poznania (pl. Kolegiacki 17, 61 – 841 Poznań, Kancelaria Ogólna) lub w siedzibie Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych, ul. Mielżyńskiego 23, 61-425 Poznań, w sekretariacie na II piętrze, zawsze z dopiskiem “Wolontariusz Roku”.

Poznański Wolontariusz Roku Foto: Miasto Poznań

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz