POZnań

Babi targ, czyli okazja do wietrzenia szafy

Babi Targ  Foto: Minimum Studio / materiały prasowe

Tym razem Babi Targ, czyli akcja wietrzenia szaf, odbędzie się w wersji plenerowej w Koszarach Kultury na Łazarzu.

Babi Targ odbywa się już od wielu lat. Jest okazją, by za rozsądne pieniądze kupić niepowtarzalne ubrania i biżuterię. Jest też alternatywą dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Można tutaj nie tylko kupić, ale też sprzedać bądź wymienić z innymi uczestniczkami. Na Babim Targu, jak podkreślają jego organizatorzy, ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

Bardzo się cieszymy na kolejny Babi Targ w plenerze, tym bardziej, że zagościmy w pięknym miejscu, spotkamy się bowiem na Łazarzu, w miejscu, które nazywa się Koszary Kultury – mówi Joanna Stankiewicz – liczymy na wspaniałą pogodę, dużo ciuchów i świetną atmosferę!”

Podczas najbliższej edycji Imprezie towarzyszyć będzie kącik dla dzieci przygotowany przez Leśną Polanę. Podczas gdy dorośli będą buszować po stoiskach maluchy będą mogły się bawić pod okiem doświadczonych animatorek.

Babi Targ jest częścią cyklu wydarzeń pod hasłem Babie Lato, które od 23 do 26 września realizowane będą w Koszarach Kultury. Przez te dni będziemy mogli między innymi obejrzeć film Maiden, wziąć udział w warsztatach tańca, posłuchać opowieści o Wietnamie i Łazarzu oraz wybrać się na spektakle, samemu lub z dzieckiem, czy poćwiczyć jogę

Babi Targ odbędzie się w Koszarach Kultury przy ul. Matejki 62 w niedzielę 26 września od 12:00 do 15:00. Wstęp dla odwiedzających będzie bezpłatny.

Użyte w artykule zdjęcia: Minimum Studio / materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz