POZnań

Nowy market i atrakcje w Galerii Malta

Galeria Malta - Solaris [Solaris]  Foto: Maciej Sznek / Solaris materiały prasowe

Zamiast marketu Piotr i Paweł w Galerii Malta powstał Spar. To nie jedyna zmiana, do której doszło w ostatnim czasie w centrum handlowym. Galeria systematycznie dostarcza swoim klientom kolejnych, nie tylko zakupowych atrakcji, wypracowując nowy konkurencyjny format.

To drugi co do wielkości sklep sieci EUROSPAR w Poznaniu. A sieć SPAR nastawiona jest na pozyskiwanie od lokalnych producentów. Do dyspozycji klientów jest aż 14 stanowisk kasowych, w tym 4 kasy samoobsługowe. Sieć udostępnia również możliwość zrobienia zakupów online z dowozem zamówionych produktów do domu.

Galeria Malta stawia przede wszystkim na oryginalne atrakcje, których do tej pory w regionie nie było. Klienci mogą wciąż podziwiać największą w Europie wystawę pająków i skorpionów. Na odwiedzających czeka także Be Happy Museum – muzeum selfie i sweet artu.

Zmiany zachodzące w Galerii Malta mają na celu wypracowanie nowego formatu miejsca, dziś funkcjonuje tu całkowicie zmodernizowane 10-salowe Multikino z ekranami premium, największy w Poznaniu klub squasha, dwa escape room’y, Poznańska Szkoła Akrobatyki, klub fitness i Lider Plac Zabaw. Ofertę centrum uzupełnia operator medyczny ENEL-MED.

Biurowce Malta Office Park, ul. Baraniaka Foto: fotoportal.poznan / Radosław Maciejewski
Użyte w artykule zdjęcia: Maciej Sznek / Solaris materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium