Liczyłeś na rozbicie kumulacji? Jeszcze nie tym razem

Autor: irag. Poznań, 8 Kwietnia 2020

Wtorkowe losowanie Lotto było szesnastym z rzędu, w którym nie padła główna wygrana. Dzięki temu już w czwartek „szóstka” będzie warta nawet 24.000.000 złotych.

Odnotowaliśmy za to jedną główną wygraną w Lotto Plus – informuje Dawid Kamiński z Totalizatora Sportowego – dzięki dołożonej złotówce do zakładu Lotto, jeden z naszych graczy wygrał równy 1.000.000 złotych.

Kwota, która do wygrania będzie w najbliższy czwartek pozwala na rozwinięcie skrzydeł naszej wyobraźni. Można kupić za to kilka luksusowych apartamentów w trakcyjnych lokalizacjach Poznania. Można sobie też pozwolić na dwa egzemplarze sportowego samochodu produkowanego w Niemczech, a i tak zostanie nam jeszcze wuchta bejmów. Wersja z dachem kosztuje bagatela 1.077.000, a kabriolet 1.143.000 złotych.

Za 10% wygranej w czwartek w Lotto można także kupić 24 respiratory szpitalne, bądź 80 sztuk respiratorów do użytku domowego. Jeśli wygrasz i zdecydujesz się wesprzeć walkę z koronawirusem możesz także zmniejszyć podstawę obliczenia podatku. Odliczeniu będzie podlegać nawet 200% wartości darowizny pieniężnej lub rzeczowej. Tak, wiemy, że wygrana w Lotto jest inaczej opodatkowana, ale to cenna informacja dla wszystkich darczyńców.

Pamiętajmy, że 10% ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami – dodaje Dawid Kamiński .

 

Użyte w artykule zdjęcia: Walmed
Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.