Eliminacje do Szansy na Sukces

Autor: bigbiciq. Poznań, 13 Czerwca 2019

Od września na antenę TVP 2 wraca kultowa „Szansa na sukces”. Co niedzielę będziemy mogli obserwować zmagania wokalne kolejnych uczestników programu pod czujnym okiem jurorów, czyli gwiazd polskiej muzyki. W roli prowadzącego zobaczymy dziennikarza muzycznego – Artura Orzecha.

Udział w programie otworzył drzwi do  kariery wielu polskim gwiazdom, po dziś dzień obecnym na polskiej scenie muzycznej. W “Szansie na sukces” swoje pierwsze kroki stawiali między innymi Justyna Steczkowska, Katarzyna Cerekwicka, Tomasz Makowiecki, Ewa Farna oraz Natalia Szroeder. W programie udział wzięła również aktorka Joanna Kulig. W ostatniej edycji „Szansy na sukces” bilet na koncert „Debiuty” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu wygrała Aleksandra Nykiel.

Do premiery programu w telewizyjnej Dwójce, jest jeszcze czas. Szansa na sukces zagości w telewizorach 8 września o 15:15, a tymczasem można udać się na casting do programu. W Poznaniu odbędzię się on w Oddział Telewizji Polskiej przy ul. Serafitek 8 w sobotę 29 czerwca.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.