Poznański challenge najpopularniejszych polskich youtuberów.

Autor: miarecki. Poznań, 19 Lutego 2019

SA Wardęga, Blowek i Stuu – najpopularniejsi YouTuberzy kręcić będą w Poznaniu. Dla wszystkich fanów gwiazd internetu będzie to doskonała okazja, aby zdobyć autograf czy zrobić sobie zdjęcie. Akcji będzie towarzyszył konkurs na najlepszego vlogera w Poznaniu.

Challenge to aktualny trend panujący w środowisku YouTuberów. W dniach 23-24 lutego w centrum dworcowym Avenida będzie można poczuć towarzyszące mu emocje. Dodatkowo osoby, które nie boją się kamer mogą wziąć udział w konkursie na najlepszego vlogera, sprawdzić swoje umiejętności i posłuchać oceny jednego z najpopularniejszych YouTuberów – Blowka.

W pierwszym dniu akcji (23 lutego) wyzwania przeprowadzi Stuart Burton, znany fanom jako Stuu. Tego samego dnia pojawi się także SA Wardęga, czyli autor popularnego w sieci pranku z psem przebranym za pająka. Drugi dzień YouTuberowych wyzwań (24 lutego) to kolejna dawka pozytywnych emocji –challenge przeprowadzi Blowek.

Akcja „YouTuberowe wyzwania” odbędzie się 23 lutego w godz. 13:00-19:00 i 24 lutego w godz. 13:00-18:00 na scenie na fontannie w Avenidzie Poznań. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.