K U L T U R A

Pierogi z Nocnym Kochankiem [ZDJĘCIA]

Spotkanie zespołu Nocny Kochanek w saloniku Empiku odbyło się w ramach promocji nowego krążka grupy “Randka w Ciemność”. Nawet prowadzący spotkanie Edgar Hein nie mógł przewidzieć tego co wydarzy się tego popołudnia.

Już sam początek spotkania był bardzo zaskakujący. Kiedy to okazało się, że znajomi zespołu przynieśli ze sobą… pierogi, które ekipa spałaszowała tak szybko jak to tylko możliwe. Nawet jedna z fanek załapała się pieroga od Krzysztofa Sokołowskiego. Zespół głównie opowiadał anegdoty dotyczące zespołu rozśmieszając co chwilę zgromadzonych fanów. Pod koniec spotkania przyszedł czas na pytania, podczas których miało kolejne nieoczekiwane zdarzenie. Na płycie Panowie umieścili kontakt do siebie podpisując go żeńskim imieniem, o które zapytała jedna z fanek. Na prośbę zespołu dziewczyna zadzwoniła pod wskazany numer, który jak się okazało odebrała pewna osoba, z którą doszło do zabawnej rozmowy.

11 stycznia 2019 odbyła się premiera trzeciego albumu grupy – „Randka w Ciemność”. Zespół prezentuje na niej kolejną porcję humoru, tym razem skupiając się głównie na relacjach damsko-męskich. Muzycznie, album inspirowany jest ikonami gatunku: Iron Maiden, Metallica, Blind Guardian czy Manowar. Wkrótce po premierze, Nocny Kochanek rusza w trasę koncertową za tytuowaną „Trasa w Ciemność”, nie zabraknie też premierowych spotkań w salonach Empik.

Użyte w artykule zdjęcia: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz