Darmowe kursy samoobrony

Autor: irag. Poznań, 20 Listopada 2018

Praktycznie każdy może skorzystać z darmowych szkoleń samoobrony, na które zapraszamy wraz z prowadzącym te zajęcia Robertem Budnym, wicemistrzem świata w Krav Maga. Zapisy jeszcze trwają.

Krav Maga to system walki, który składa się z kombinacji technik pochodzących z boksu, jiu jitsu, judo, muay thai, zapasów i innych sztuk walki – wyjaśniają organizatorzy – stanowi także system samoobrony i walki wręcz.

Szkolenie tego stylu samoobrony odbędzie się na terenie poznańskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Poprowadzi je Robert Budny, który posiada najwyższe w Polsce kompetencje Krav Maga International Federation (KIF).

Liczba uczestników darmowego szkolenia jest ograniczona. By wziąć w nim udział należy się zapisać dzwoniąc pod numer 697 788 820 lub wysłać zgłoszenie na adres biuro@wssw.poznan.pl.

Darmowy kurs samoobrony odbędzie się w hali dydaktyczno-sportowej Akademii Wychowania Fizycznego w piątki 23 i 30 listopada między 19:15 a 21:00.

Organizatorami szkolenia są Wielkopolskie Stowarzyszenie Sztuk Walki, Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznań oraz Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu.

Użyte w artykule zdjęcia: WSSW, WSSW Poznań

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.