Asfaltowanie ulic Antoninka

Autor: irag. Poznań, 26 Lipca 2018

Mieszkańcy czekali na położenie asfaltu na tych ulicach już od wielu lat. Budowa trzech ulic w Antoninku rozpocznie się wreszcie wraz z początkiem sierpnia. 

W pobliżu planowanej inwestycji zgromadzono już niezbędne materiały, pojawił się pierwszy sprzęt, przygotowano zaplecze techniczne.

Prace prowadzone będą na ulicach Dobrochny, Świętochny i Władymira. Budowa wymusi nieznaczną zmianę organizacji ruchu w tym rejonie, która obowiązywać będzie od 1 sierpnia do 11 listopada.

Podczas prowadzenia robót budowane ulice (zaznaczone na schemacie kolorem czerwonym) zostaną czasowo wyłączone z ruchu. Ulica Dobrochny na odcinku od Świętochny do Świętej Kingi, ul. Świętochny na odcinku od Świętej Kingi do Władymira oraz ul. Władymira na odcinku od Bożeny do Świętej Kingi.

W związku z wyłączeniem z ruchu tych ulic, które nie dotyczy dojazdu do posesji, ulica Świętej Kingi od Bożeny do Świętochny będzie w trakcie prowadzenia robót ulicą bez przejazdu – informuje spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Podczas prac położona zostanie nawierzchnia na niemal 450 metrów ulic. Powstaną także miejsca parkingowe i chodniki z kostki betonowej.

Użyte w artykule zdjęcia: lepszyPOZNAN / tab, PIM, lepszyPOZNAN.pl / tab

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.