K U L T U R A

Quality Hard Fest vol. 1

Quality Hard Fest vol. 1  Foto: materiały prasowe

Pierwsza edycja objazdowego festiwalu Quality Hard Fest odbędzie się w klubie Blue Note w najbliższą sobotę 7 kwietnia. Start o godzinie 19:00.

Wydarzenie jest organizowane przez młodych ludzi, aby pokazać, że też potrafią. Jest ono szansą do pokazania się młodym zespołom przed bardziej doświadczonymi muzykami. Podstawowym założeniem jest to, że każdy zespół otrzymuje gażę za granie, bez ściemy i naciągania. Dlatego zachęcamy do kupna biletów i wsparcia młodych kapel, które są przyszłością rock’n’rolla. Na scenie zaprezentują się RusT, Lady Strange i Strange Clouds.

RusT

Gatunek: Rust’n’Roll/Psychodelic Rock and Blues/Hard Rock
Czterech podobnie myślących muzyków zjednoczyło się, aby tworzyć fuzję psychodelicznego rocka z bluesem, który oczaruje publiczność na całym świecie.
Michu Przybylski – vocal
Majkel Gołąbek – guitar
Marcin Zimmer – bass
Jakub Martuzalski – drums

Lady Strange

Gatunek: Hard Rock/Rock’n’Roll
Niektórzy traktują rock’n’rolla jak sprawę życia i śmierci. Nie zgadzamy się z takim podejściem. Możemy te osoby zapewnić, że rock’n’roll to coś znacznie więcej.
Styl zespołu to klasyczny hard rock. Jednocześnie jest pełen świeżości i zapału. Band cały czas się rozwija i wbija się klinem we współczesną muzykę rockową łącząc stare brzmienia z młodzieńczą werwą i zapałem.
Frida Lola (Aka) | voc
Matt Beav | bass
John Rakovsky | drums
Van Kempke | lead guitar
Juicy Mike | guitar

Strange Clouds

Gatunek: Strange Rock/Psychodelic
Samozwańczy piewcy vintage’owej rewolucji, przedstawiają nowe wcielenie muzyki gitarowej. Piątego marca 2017 wydali płytę EP „Calm Before the Storm”,która jest pierwszą manifestacją strangerockowej idei syntezy klasycznego rocka z nowoczesnymi inspiracjami. Strange Clouds to po prostu cisza przed burzą. Grali już m.in. z: Death Hawks (FIN), Siena Root (SWE), Somali Yacht Club (UA), The Grand Astoria (RU), Yuri Gagarin (SWE), Get Your Gun (DEN)
Lucky – vocals, guitars
Żożo – guitars
Czarek – drums
Kajo – bass

Użyte w artykule zdjęcia: materiały prasowe

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz