Poznań Hussars Ladies – Hattrick Town Lax (relacja na żywo)

Poznań Hussars Ladies  - Kosynierki Wrocław 5:3 - Poznań 10.0  Foto: LepszyPOZNAN.pl / Paweł Rychter
Poznań Hussars Ladies - Kosynierki Wrocław 5:3 - Poznań 10.06.2017 r.

Za godzinę na Golęcińskim stadionie rozegrany zostanie ostatnie spotkanie II-iego Turnieju Polskiej Ligi Lacrosse Kobiet. Poznań Hussars Ladies podejmą Hattrick Town Lax!

W tegorocznym sezonie skład drużyny będzie zasilany przez dziewczyny, które dołączyły do zespołu podczas wiosennej rekrutacji. Maria Grala oraz Nicole Korzec w minioną niedzielę stawiały swoje pierwsze kroki na ligowych boiskach. Był to bardzo udany występ debiutantek. Dziewczyny zaliczyły kilka efektownych akcji oraz świetnie odnajdywały się na boisku.

Wstęp wolny. Zapraszamy do kibicowania!

Poznań Hussars Ladies

9 - 2

Hattrick Town Lax

• Koniec meczu! Ladies góra w ciężkim i nerwowym meczu. 9-2 dla Poznań Hussars Ladies
  • Ostatnie sekundy meczu.
  • 49' Ladies nie odpuszczaja i akcja kończy się golem ! Strzela Agnieszka Kosmala a asystuje Klaudia Majorczyk
  • Akcja kończy się wejściem w krisa-pole bramkarki, M.Doga wznawia od bramki
  • Jednak nie na długo, Ladies znowu na połowie rywalek
  • Hattrick przejęło inicjatywę
  • Ladies szturmują obronę lacrossowej hybrydy!
  • Zaczynamy! Draw na środku boiska
  • Wyraźnie dziewczyny z Town Lax opadły z sił. Ladies również zmęczone. Poprzednie mecze odcisnęły piętno na zawodniczkach
  • 44' Szybki kontratak Poznania i strzela numer 13 Agnieszka Kosmala! Czas dla Hattrick Town Lax
  • Ciężkie chwile przyzywala obrona Hattrick, ale teraz udało się przenieść piłkę do ataku.
  • 41' Dziewczyny z Poznania punktują! Krysia Dudzik bez asysty na 7:2
  • 40' Gooool! Marianna Zielewicz indywidualnie!
  • Ladies próbują powiększyć prowadzenie
  • 38' Tym razem skutecznie! Kaludia Skwarska dokłada kolejną bramkę
  • Ladies znowu próbuja pokonać bramkarkę Hattrick
  • Chwilowe przeniesienie gry na strone Ladies
  • Ciągle bez bramki dla Ladies,mimo posiadania piłki na połowie rywalek
  • Bardzo niedokładna i nerwowa gra Ladies
  • Kolejny niebezpieczny atak Hattrick, bez gola
  • 31' Szybki atak Hattrick i gool dla Hattrick. Gol na koncie Aleksandry Walczynskiej
  • Kolejny strzał Ladies obroniony
  • Ladies zbiera piłkę na środku i kontratakuje. Strzał Zuzanny Olejnickiej, ale na bramce spisuje się M.Doga.
  • Przewinienie i piłka dla Hattrick
  • Ladies w ofensywie
  • 26' Bez asysty trafia Agnieszka Kosmala ! Dobry początek drugiej części dla Ladies!
  • Zaczynamy drugą połowę!
  • Koniec połowy. Chwila oddechu dla obu drużyn.
  • Szybka kontra, szans próbuje Agnieszka Kosmala, ale znowu prosto w bramkarkę
  • I znowu Poznań w defensywie
  • Przez chwilę zawodniczki Hattrick siały zamieszanie w liniach obrony Poznania, ale Ladies wychodzi z opresji i przechodzi do ataku
  • 20' Akacja kończy się golem! Strzela numer 9 Iga Włodarczyk
  • Bo błędzie technicznym przejmują piłkę zawodniczki z Hattrick Town Lax
  • Wznowienie i Ladies w ataku.
  • Na pewno zmęczenie z poprzednich meczy ma znaczenie dla obu drużyn. Mecz nie wygląda już tak dynamicznie jak poprzednie.
  • Ale trener Poznań Hussars Ladies prosi o czas, zirtywoany niedokładna gra swojego zespołu
  • Town Lax ciągle w defensywie
  • Teraz do akcji wkracza bramkarka z Poznania Marta Neuman! Posiadanie dla Ladies
  • Hattrick Town Lax w ataku
  • Próba indywidualnej akcji Kaludii Majorczyk, ale M.Doga broni!
  • Teraz wznowienie, posiadanie po stronie Ladies
  • Czas dla Hattrick
  • 15' Piękna bramka dla Ladies! Strzela Zuzia Olejnicka a fenomenalnie asystuje Krysia Dudzik!
  • Jednak Ladies zaciekle walczą o piłkę i znowu atakuja
  • Długie posiadanie piłki w ataku nie przyniosło efektu. posiadanie dla Hattrick
  • Poznań cały czas w natarciu.
  • Strzał Marianny Zielewicz, ale bramkarka Hattrick Town Lax na wysokości zadania!
  • Poznań Hussars Ladies przystępuje do ataku!
  • Trochę chaotyczna gra na środku boiska .piłka często leży na ziemi
  • Udana obrona Ladies i Poznań przechodzi do ofensywy
  • Teraz atakuje Hattrick
  • Nieudana próba zdobycia punktu przez Agnieszke Kosmala. niestety piłka wypada z kija.
  • Kolejny strzał broni bramkarka Małgorzata Doga. Tym razem szans próbowała Agnieszka Kosmala.
  • Kolejne wznowienie i Poznań przy piłce
  • 3' Gooool! Numer 8 bez asysty! Kaludia Majorczyk niedawno jeszcze Skwarska strzela ładna bramkę.
  • Wznowienie od środka i znów Ladies w posiadaniu.
  • 2' Po ładnym prowadzeniu piłki strzela Aleksandra Żbikowska! 1_0 dla Ladies
  • Piłka w posiadaniu Poznania
  • Pierwszy gwizdek już za nami!
  • Poznań Hussars Ladies przystępuje do meczu w trochę osłabionym składzie , parę zawodniczek z Poznania musiało opuścić plac gry ze względu na inne ważne obowiązki.
  • Hattrick Town Lax to nowa drużyna w tym sezonie, w jej składzie grają zawodniczki z Łodzi,Trójmiasta i Warszawy. Niestety w danych miastach było za mało dziewczyn zainteresowanych gra ,żeby móc wystawić pełen skład. Na szczęście dziewczyny się porozumiały i wspólnie stworzyły team.
  • Mamy małe opóźnienie, mecz rozpocznie się za około 10 min. Zawodniczki Hattrick Town Lax muszą odpocząć po przednimi meczu z Kosynierki Wrocław. Mecz zakończył się wynikiem 11-6 na korzyść Kosynierek.

Poznań Hussars Ladies – Kosynierki Wrocław 5:3 – Poznań 10.06.2017 r.