SieBuduje

Soft lofty w Zalasewie

Wielorodzinnie w Zalasewie  Foto: materiały informacyjne dewelopera

Zalasewo Park to najnowszy podpoznański projekt budowlany. Powstaną tam 3 budynki wielorodzinne, każdy z 36 mieszkaniami lub apartamentami.

Realizacja projektu mieszkaniowego rozpoczęła się w III kwartale 2016 roku. Docelowo inwestycja będzie się składała z 3 trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. W sumie 108 mieszkań. Obecnie trwa budowa I etapu z 36 mieszkaniami.

Na parterze oraz na pierwszym piętrze będą znajdować się mieszkania dwu-, trzy- i cztero- pokojowe o powierzchni od 45 do 75 m.kw. Większość lokali na parterze będzie dostępna z ogródkami. Natomiast na drugim piętrze powstaną dwupoziomowe apartamenty cztero- i pięcio- pokojowe o powierzchni od 75 do aż 122 m.kw.

W założeniu dewelopera apartamenty mniejsze dedykowane są singlom lub parom bez dzieci. Inspiracją są tzw. „soft lofty” czyli mieszkanie stylizowane na apartamenty pofabryczne.

Obecnie trwa montaż więźby dachowej, a niebawem rozpoczną się prace dekarskie. Jednocześnie w mieszkaniach na I piętrze wstawiana jest stolarka okienna, a na piętrze II stawiamy ścianki działowe. Rozpoczęły się także prace tynkarskie – informuje przedstawiciel dewelopera.

Lokale oddawane będą w podwyższonym standardzie lub wykończone pod klucz. Ceny rozpoczynają się od 3950 zł. brutto za mkw. Deweloper zaplanował zagospodarowanie bezpośredniego otoczenia inwestycji, co wpłynie na komfort życia. Powstaną skwery i tereny zielone, chodniki, miejsca postojowe oraz wszelkie elementy małej architektury. Przyszli mieszkańcy skorzystają także z małego skweru z ławeczkami, zlokalizowanego na terenie inwestycji.

Użyte w artykule zdjęcia: materiały informacyjne dewelopera

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz