Letnie Pogotowie Sztuki – dla maluchów!

Autor: miarecki. Poznań, 13 Lipca 2017

ARTYstyczne poniedziałki, piątkowe warsztaty “Powiążemy Pokolenia” a pod koniec lipca Letnie Pogotowie Sztuki to atrakcje przygotowane dla dzieci spędzających wakacje w mieście, które odbywać się będą w Parku Starego Browaru.

Kreatywne warsztaty organizowane przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, w tym roku dotyczyć będą malarstwa, designu i teatru pudełkowego. Różnorodne tematy poszczególnych warsztatów sprawią, że w godzinach od 10:00 do 12:00, park Starego Browaru wypełni się dziećmi i ich opiekunami!

Zajęcia przeznaczone są bowiem dla wszystkich: najmłodszych, ich rodziców, dziadków, rodzeństwa, opiekunów. Mile widziane są również grupy zorganizowane, które mogą uczestniczyć w zajęciach po wcześniejszym ustaleniu terminu. W przypadku osób indywidualnych, nie obowiązują zapisy. Wstęp wolny – informuje – Joanna Tupalska, creative marketing manager Starego Browaru.

W tym roku zainaugurowany został także drugi po „Lecie w mieście”, długofalowy projekt o nazwie „Podwórko by Stary Browar”. Rozpoczęło go otwarcie jedynego w swoim rodzaju placu zabaw w parku i obejmuje szereg aktywności dedykowanych najmłodszym.

W czerwcu otwarty został także Leopark – oryginalna bawialnia dla dzieci, rozszerzając tym samym ofertę Podwórka „od środka”. Bez względu na pogodę, milusińscy mogą więc korzystać z atrakcji zarówno na świeżym powietrzu jak i wewnątrz Starego Browaru.

Zapisy grup zorganizowanych na Letnie Pogotowie Sztuki: Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu, tel. 61 64 64 473, 666 391 233 w godz. 9-14 (od poniedziałku do piątku). Decyduje kolejność zgłoszeń.

Użyte w artykule zdjęcia: J. Wittchen / materiały prasowe
Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.