BizNews

Egipski biznes

Kair  Foto: sxc / Samantha Villagran

Przedsiębiorcy, którzy myślą o międzynarodowej współpracy i rozszerzeniu rynku powinni zainteresować się spotkaniem, jakie organizuje Afrykańsko Polska Izba Handlowa ProAfrika.

Właśnie na zaproszenie tej organizacji przybędzie do Poznania grupa egipskich przedsiębiorców zainteresowanych zarówno eksportem swoich produktów jak i importem polskich.

Tych z Państwa, którzy są zainteresowani rozmowami B2B z naszymi gośćmi, bardzo serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami w celu omówienia szczegółów i poczynienia kroku w stronę rozpoczęcia współpracy gospodarczej z egipskimi przedsiębiorcami – informują organizatorzy spotkania.

Goście z Egiptu reprezentować będą branże telekomunikacyjną, rolniczą, budowlaną, odzieżową, oświetlenie, tworzywa sztuczne, akcesoria komputerowe, motoryzacyjne oraz pożarnicze, włókienniczą, kamieniarską, drewno, szkło. Będzie też reprezentowana branża spożywcza oferująca między innymi owoce, warzywa, czy mięso.

Spotkanie odbędzie się w Poznaniu w środę 15 lutego. Kontakt do Afrykańsko Polskiej Izby Handlowej ProAfrika: 61 881 93 09, office@apih-proafrica.com

Użyte w artykule zdjęcia: sxc / Samantha Villagran

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz