Będzie świetlica w Kociołkowej Górce

Autor: irag. Poznań, 26 Lipca 2016

Nowa świetlica w Kociołkowej Górce rośnie w oczach. Prace są mocno zaawansowane, a termin jej otwarcia zbliża się dużymi krokami.

Cała inwestycja nazwana została bardzo poważnie: Budowa świetlicy wiejskiej – Centrum Ratowniczo-Edukacyjne wraz z zagospodarowaniem terenu.

Dzisiaj podsumowano dotychczas wykonane na budowie prace. Oceniono, że stan wykonanych i odebranych prac objętych umową to 70%.

Do wykonania pozostały stan wykończeniowy budynku z wyposażeniem ujętym w projekcie – informują urzędnicy Miasta i Gminy Pobiedziska.

Oprócz samego budynku będzie tutaj także boisko sportowe z remontem nawierzchni, wyremontowany zostanie plac zabaw. , brama z furtką, przyłącze kanalizacyjne.

Wykonawca musi również wykonać w pobliżu świetlicy chodniki, posadzić rośliny, czy założyć trawniki. Postawiona będzie też brama z furtką, miejsca na odpady stałe oraz przyłącze kanalizacyjne.

Wszystkie prace powinny zakończyć się zgodnie z umową do końca października, jednak wykonawca deklaruje wykonanie robót do 15 września tego roku.

Będzie świetlica w Kociołkowej Górce

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.