Aglomeracja

Kolejne zmiany na węźle Krzesiny

Remont S11  Foto: Google Street View

Jazda na pamięć po Poznaniu i okolicy już dawno nie ma sensu. Zmiany na drogach zachodzą tak często i szybko, że trzeba zwracać uwagę na wszystkie znaki prowadzące nas objazdami, czy ograniczającymi prędkość. Kolejne zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone w okolicy węzła Krzesiny w najbliższą sobotę.

Właśnie tego dnia rozpocznie się kolejny etap remontu nawierzchni drogi krajowej S11 w kierunku Poznania, która przecina obwodnicę miasta na wysokości węzła Poznań Krzesiny.

Będziemy mogli przejechać tak zwaną łącznicą z S11 z kierunku Katowic na A2 do Warszawy oraz łącznicą z A2 z kierunku Świecka na DK S11 w stronę Poznania.

Jednocześnie zostanie zlikwidowany dotychczasowy objazd poprowadzony przez węzeł Koninko – wymieniają drogowcy – ruch relacji Katowice – Poznań zostanie przywrócony na wyremontowany odcinek jezdni wschodniej DK S11 do wiaduktu nad autostradą A2.

Kolejne etapy prac remontowych i kolejne zmiany w organizacji ruchu czekają nas już ww wtorek lub środę. Planowane zakończenie całego remontu przewidziane jest na koniec maja.

Schemat III etapu

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz