K U L T U R A

Nocne spotkanie z Kapitanem Ameryka

Tak jak dużą popularnością cieszyły się komiksy z superbohaterami, tak filmy nakręcone na ich podstawie przyciągają do kin wuchtę wiary. W najbliższy piątek będziemy mogli zobaczyć mędzy innymi premierowo film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów.

ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki zamieni zwyczajną noc w niesamowitą przygodę z jednym z najbardziej znanych bohaterów Uniwersum Marvela w roli głównej! – przekonuje Anna Winsz, która współorganizuje nocne maratony filmowe.

Ta kinowa noc ze Stevem Rogersem i resztą drużyny Avengers gwarantuje, że każda minuta tego filmowego maratonu wypełniona będzie solidną dawką supermocy, megaefektów, porywającej akcji i ciętego dowcipu.

To wyjątkowa szansa, aby obejrzeć trzy filmy z Kapitanem Ameryką, w tym najnowszy Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów w dniu premiery – dodaje Anna Winsz.

Podczas piątkowego, nocnego maratonu filmowego zobaczymy premierowo film Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów, ale również Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie oraz Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Bilety są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl w cenie od 26,00 do 33,00 zł. Na naszym fanpage’u będziemy mieli dla Was podwójne zaproszenia do Multikina Malta i Multikina 51! Wystarczy śledzić wpisy – znajdziesz nas na fb.com/lepszypoz, twitter@lepszyPOZNAN oraz na Google+.

Na nocny maraton filmowy ENEMEF: Noc Kapitana Ameryki zapraszamy do Multikina Malta i Multikina 51 w piątek 6 maja od godziny 22:00.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów – to długo wyczekiwana, trzecia część opowiadająca o losach Steve’a Rogersa, czyli Kapitana Ameryki – jednego z najbardziej znanych superbohterów Uniwersum Marvela. Na ekranie zobaczymy między innymi Chrisa Evansa w tytułowej roli oraz rewelacyjną Scarlett Johansson, która wcieliła się w Natashe Romanoff.

Aby zapobiec stratom ludzkości cywilnej rząd planuje wprowadzić system nadzorowania i kierowania superbohaterami, który m.in. wymaga rejestracji oraz ujawniania tożsamości przez każdego z nich. Sytuacja ta powoduje rozłam bohaterskiej grupy na dwa obozy. Na czele jednego z nich staje Kapitan Ameryka, który chce bronić swobody własnej oraz innych. W opozycji są zwolennicy nowego rozwiązania rządu, których reprezentuje Tony Stark.

Kolejny raz widzowie mają okazję przeżyć fantastyczną przygodę z Kapitanem Ameryką, w której nie zabraknie zaskoczeń, porywającej akcji, świetnych efektów i znakomitego humoru.

Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz

Kalendarium