Animalpastor przybywa do Poznania

Autor: miarecki. Poznań, 22 Kwietnia 2016

Modli się za psa, który ma operacje, nie widzi różnicy między cierpieniem, uczuciami ludzi i zwierząt, jest zapraszany na cmentarze zwierząt. Tomasz Jaeschke, były ksiądz, prowadzący działalność na rzecz braci mniejszych, współpracujący także z trudną młodzieżą będzie gościem poznańskiej Fundacja Ochrony Zwierząt Animal Security w Klubie Pod Minogą. Na to spotkanie koniecznie trzeba wybrać się ze swoim czworonogiem.

Tomasz JaeschkeTomasz Jaeschke założył duszpasterstwo ludzi i zwierząt Animalpastor. Wspólnie z fundacją Terra Spei, która zajmuje się ratowaniem niechcianych zwierząt, jak mówią ci, którzy się z nim spotkali jest prawdziwy duszpasterz nowych czasów. Na co dzień pracuje w Wiedniu z niepełnosprawnymi dziećmi i trudną młodzieżą. Wydał także książkę „La Lacrima di Dio czyli 77 pytań do Animalpastora”.

Dla kogo jest to spotkanie – dla wszystkich, którzy kochają zwierzęta i tych, którzy mają ochotę na spotkanie z fascynującym i inspirującym człowiekiem – zaprasza Hanna Michalska z Fundacji Animal Security.

Podczas spotkania odbędzie się również zbiórka karmy i pieniędzy dla podopiecznych Fundacja. Do Minogi można przyjść ze swoimi zwierzętami, które animalpastor chętnie pobłogosławi.

Spotkanie odbędzie się 27 maja 2016 roku w Klubie pod Minogą.

Koronawirus

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

Komentarze (Animalpastor przybywa do Poznania)