Stare Miasto

Półmaraton dla Waldka Piątka

Rozpoczęła się licytacja wyjątkowego numeru startowego 9. PKO Poznań Półmaratonu. 17 kwietnia jeden z biegaczy może pobiec z numerem 1922, czyli z rokiem założenia klubu ze stolicy Wielkopolski. To tylko jeden ze sposobów, w który można pomóc Waldkowi Piątkowi w powrocie do pełni zdrowia.

Pod licytacyjny młotek trafił wyjątkowy numer startowy 9. PKO Poznań Półmaratonu. Dochód z aukcji magicznego “1922” zostanie przeznaczony na akcję “Piątka dla Waldka Piątka”, której celem jest zebranie funduszy na leczenie byłego bramkarza Kolejorza. Trwająca 12 tygodni terapia bezinterferonowa, której miałby się poddać, cieszy się niezwykłą skutecznością, wynoszącą ponad 90 procent. Szanse na pełny powrót do zdrowia są na tyle duże, że lekarze sami polecają wziąć sprawy we własne ręce, zwłaszcza gdy nie ma się szans na szybkie skorzystanie z refundacji.

Warto pomóc Waldkowi Piątkowi w powrocie do pełni zdrowia. Jak to zrobić? Wystarczy zalogować się na swoje konto na platformie transakcyjnej – Allegro.pl, wejść na stronę licytacji i zaproponować kwotę, za którą chce nabyć wyjątkowy numer. “1922” wraz z pakietem, upoważnia do startu w 9. PKO Poznań Półmaraton… mimo, że zapisy na to wydarzenie już dawno się zakończyły.

Licytacja potrwa do 10 kwietnia w chwili obecnej pakiet warty jest 202,50 zł i dostępna jest tutaj.

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz