Skoki

Dachowanie w Skokach – centymetry od tragedii

Dachowanie w Skokach  Foto: OSP Skoki / M. Michalak

Tragicznie mógł się zakończyć wypadek, do którego doszło w Skokach. Samochód wpadł na chodnik, a idąca nim osoba tylko własnemu refleksowi zawdzięcza życie.

Do wypadku doszło na ul. Rościńskiej w Skokach w środę około godziny 7:15. Samochód wypadł z drogi, wpadł na chodnik i uderzył w ogrodzenie. Przewrócił się także na dach i ostatecznie zatrzymało się na środku ulicy. Ranny podczas tego zdarzenia został kierowca.

To zdarzenie mogło skończyć się tragicznie, gdyż w momencie wypadku chodnikiem przechodziła osoba, która dzięki szybkiej reakcji zdążyła wskoczyć za pobliskie ogrodzenie w celu uniknięcia potrącenia przez samochód – relacjonują uczestniczący w akcji ratunkowej strażacy.

Po wypadku jeden pas ulicy, która jest fragmentem drogi 196 w kierunku Wągrowca, był całkowicie zablokowany. Strażacy miedzy innymi zabezpieczyli miejsce zdarzenia i postawili rozbity samochód na koła.

Udzieliliśmy także kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, która opuściła pojazd przed naszym przybyciem – dodają strażacy – poszkodowany kierowca został przekazana przybyłemu na miejsce Zespołowi Ratownictwa Medycznego.

Na miejscu pojawiły się również szkieły.

Dachowanie w Skokach

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz