K U L T U R A

Spotkaj się z Hurts!

Brytyjski duet Hurts, twórcy piosenki “Some Kind Of Heaven”, która w zeszłym roku stała się w Polsce jednym z największych hitów, pojawi się w Starym Browarze, by spotkać się ze swoimi fanami.

Polska publiczność uwielbia Hurts – i ze wzajemnością. Przy okazji najnowszej trasy koncertowej odwiedzi nas m.in. w Poznaniu 28 lutego. Tego samego dnia został przeznaczony czas na spotkania z fanami. Do tej pory takie wydarzenia z udziałem Hurts cieszyły się dużym zainteresowaniem, ale nigdy jeszcze nie odbywały się one poza stolicą. Podpisywanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Fanów zespołu czeka więc nie tylko moc koncertowych wrażeń ale także możliwość spotkania Theo i Adama, którzy podpisywać będą swoje płyty przy salonie Empik w Starym Browarze (ul Półwiejska 42), dokładniej – na szachownicy.

Najnowszy album Hurts, „Surrender”, ukazał się w październiku zeszłego roku. Z niego pochodzą takie utwory, jak: „Lights”, „Wish” oraz wspomiany „Some Kind Of Heaven”, który zespół zaprezentował na żywo po raz pierwszy w Polsce w sierpniu – podczas gali Eska Music Awards. Najnowszym singlem, który będzie promowany w rozgłośniach radiowych jest najbardziej taneczna kompozycja w karierze zespołu – „Nothing Will Be Bigger Than Us”.

Spotkanie z zespołem Hurts odbędzie się na szachownicy przy Empiku w Starym Browarze w niedzielę 28 lutego o 17:00. Zabierzcie ze sobą ich płyty do podpisu!

Hurts

Dodaj komentarz

kliknij by dodać komentarz